Blog Studenta "Kursu cudów"

Piosenki

Poniższe piosenki nie mają ścisłego związku z Kursem cudów, a w niektórych sprawach są niezgodne z nauką Kursu. Są po prostu skomponowane i wykonane przez pewnego chrześcijanina. Słowa są także jego (no, może nie wszystkie:). Walor muzyczny i duchowy trafia do serca. Prawda?

A teraz słowa piosenek z treścią zgodną (mam nadzieję:) z Kursem cudów. Może ktoś do nich ułoży muzykę? / Jednia już jest. OK. Kto da więcej?

6. czerwca 2015 r. Mariusz powiadomił mnie, że na YouTubie jest strona wirtualna wspolnota-milosci, która zawiera kompozycje Mariusza pisane w duchu Kursu cudów. Oto jedna z pieśni:

 

To z kolei – dla mnie bomba. Pierwsze piosenki po polsku do Kursu, jakie udało mi się znaleźć. Ułożyła melodię, zagrała i zaśpiewała Ania Poniatowska.

Ania Poniatowska

 

 

I w końcu piosenki po angielsku. Muzyka, tekst i wykonanie. Pierwsza Lindsey Kelly z USA. Posłuchaj koniecznie. Może ktoś to przetłumaczy (aby można było zaśpiewać)?

Teraz Alisa Amor.

 

 

 1. Właśnie powyżej dodałem piosenkę Mariusza z YouTuba, gdzie można znaleźć cały kanał jego piosenek. Zapraszam wszystkich w jego imieniu. Posłuchajmy i ucieszmy się w Duchu Świętym. Kanał to wirtualna wspolnota-milosci

 2. mariusz

  Witam! Z przyjemnoscia dodalem muzyke do tak pieknego i madrego tekstu jakim jest piosenka „Jednia” tutaj jest link na you tube: http://youtu.be/QXkhpuNzg6E
  Chetnie przesle mp4 nagranie do przerobki jesli potrzeba, lub jesli sie wam podoba to sami nagrajcie lepsza wersie . Dzieki i serdecznie pozdrawiam , Mariusz

 3. Hej Wam!
  Już napisałam melodie do obydwu piosenek. Przynajmniej sopran już jest.
  Teraz tylko kwestia techniczna wysłania. Właśnie: Komu? Jak? A jest możliwość nagrać płytę lub przynajmniej klipa na youtubie?

  • Oh, wspaniale! Jak mnie miło zaskoczyłaś. Melodię wyślij na adres podany w zakładce KONTAKT. Ja to odbiorę i umieszczę pod słowami. W zależności od formy, w której to zrobisz – pomyślimy dalej – co zrobić, aby było to budujące.

 4. Laur

  Ooo dziękuję!
  Kocham ich kontemplacyjny i subtelny ton.
  „Śpiewam dziś” – to przenosi wprost do wieczności.
  Może miejscami niezgodne słowa z KC, ale liczy się intencja serca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *