Blog Studenta "Kursu cudów"

Broszury

Księga Kursu cudów wg ludzi podchodzących do świata „matematycznie” (może magicznie?) liczy sobie 1111 stron. Zaletą tej liczby jest łatwość jej zapamiętania, ale wadą jest to, że przekłada się na ciężar papierowej wersji dzieła.

Przydałyby się więc jakieś jego części. Już pierwsze wydanie amerykańskie Kursu (mam je na półce:) składa się z 3 tomów. Ale i tak, jak wiemy, w Kursie istnieją mniejsze elementy (np. Wyjaśnienie terminów), a zainteresowani Kursem chętnie przeczytaliby jakiś jego wyciąg, zanim postanowią przeczytać całość.

Dobrze wiemy również, że czytanie takiego tekstu w wersji elektronicznej nie zawsze musi być wygodne (np. na kanapie). Postanowiłem więc sporządzać wybrane wyciągi Kursu w formie broszur, łatwych do wydrukowania w formacie A5. Wśród nich znajduje się też wyjątek z książki dotyczącej Kursu pióra Renarda G. R. (Kroki oddzielenia wg Zniknięcie wszechświata). Wśród broszur A5 znajduje się broszura autorstwa Studenta (autora niniejszego bloga) pt. „Klucz do Kursu cudów” formatu A4. Oto broszury do pobrania:

  1. Jacek Barda

    Super robota!
    (choć z robotem nie ma nic wspólnego)
    Nic dodać, nic ująć.
    Błogosławieństwa.

  2. witaj studencie,ale z tego co robisz to witaj nauczycielu.ja z kursem i i jego ideami mam do czynienia od 1998 roku , i na początku chciałem być bardziej zaczarowany ,tzn żeby ta rzecz w cudowny sposób zmieniła moje życie.potem na wiele lat rzuciłem go w kąt ,bardzie na tamten czas spodobało mi się zachwycanie się tym że umiem żyć i doskonale sobie radzę,ale cały czas w głębi duszy doświadczałem niezgody na to co robię ,i co najważniejsze nie byłem szczęśliwy i klasyka szukałem szczęścia w truciznach.i nareszcie jakiś czas temu po wielu ,wielu próbach szukania szczęścia poza mną ,zaczam wyć do boga o pomoc i co najcudowniejsze otrzymałem ją i tej samej chwili kiedy poprosiłem.do dziś jestem tym zdumiony jakie to proste .na dziś jestem uczniem ,czasami nauczycielem .i co najwspanialsze poddałem się ,kiedy nie wiem pytam ,ajk wiem to wiem i to robię.jeśli chciłbyś ze mną popisać to ja chętnie ,jeszcze większą przyjemność sprawia mi rozmowa,oto mój numer telefonu 607 069 616.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *