L27. Chcę nade wszystko widzieć.

L28. Ponad wszystko chcę widzieć rzeczy inaczej.

A jednak chcemy poznać prawdę. Więc dlaczego wierzymy naszym rodzicom, nauczycielom, guru i księżom? „Cóż, komuś muszę zaufać” – westchniesz. W ten sposób przyjęłaś głoszone przez nich mity za prawdę. Tak, tak. Jak wygląda Bóg? Wiadomo, jest mężczyzną w wieku 33 lat, ma brodę i niebieskie oczy. Och! Taki mit zaakceptowała ogromna większość polskiego społeczeństwa.

Możesz widzieć prawdę samodzielnie

Masz przed sobą dwie możliwości (pastylka niebieska i czerwona): albo wierzyć swoim zmysłom, wyuczonemu w przeszłości umysłowi i wielu nauczycielom, albo uzyskać zdolność samodzielnego widzenia rzeczywistości. Warunkiem wstępnym, aby tę umiejętność zdobyć, jest uznanie faktu, że teraz nie widzisz gołej rzeczywistości, a jedynie postrzegasz projekcję swojego umysłu. Jest ona wyuczoną i błędną interpretacją świata.

Jak poznasz, że widzisz jedynie swoje własne złudzenia?

To proste. Ci, którzy już zobaczyli, jak jest naprawdę, powiadają, że widzenie oddzielnych przedmiotów jest błędną percepcją. Z kolei niedostrzeganie we wszystkim światła świadczy o zasłonie na naszym wewnętrznym duchowym oku. Jeśli chcesz poćwiczyć, to rób to np. jak ja to robię. Idę główną ulicą swojego miasta i przez 5 kilometrów (1 godzinę) komunikuję swej podświadomości wybraną prostą zasadę. Stosuję ją do wszystkiego, na czym spocznie moje spojrzenie.

Ćwiczenia wstępne zdejmowania percepcyjnej zasłony

Bardzo chcę widzieć tę wystawę tak, jak ona wygląda w rzeczywistości.
Bardzo chcę widzieć tę ławkę tak, jak ona wygląda w rzeczywistości.
Bardzo chcę widzieć ten słup tak, jak on wygląda w rzeczywistości.

Zdejmowanie percepcyjnej zasłony nic mnie nie kosztuje.
Zdjęcie percepcyjnej zasłony jest dla mnie niezwykle korzystne.

Jakie jest prawdziwe przeznaczenie, czyli sens tej wystawy?
Jakie jest prawdziwe przeznaczenie, czyli sens tej ławki?
Jakie jest prawdziwe przeznaczenie, czyli sens tego słupa?

Zdejmowanie percepcyjnej zasłony nic mnie nie kosztuje.
Zdjęcie percepcyjnej zasłony jest dla mnie niezwykle korzystne.

Uwaga

Stosowanie powyższych afirmacji do konkretnie widzianych obiektów powoduje, że twoje widzenie poszerzy się samoistnie do całego wszechświata. Bowiem pod twymi ograniczającymi myślami kryje się coś pięknego, czystego i o nieskończonej wartości, pełnego szczęścia i nadziei.

(foto: kobietydlakobiety.pl)