Blog Studenta "Kursu cudów"

Teksty

Tu pobrać możesz Kurs cudów w wersji elektronicznej w interesującym tłumaczeniu Romualda Lipu-Akoharda. Oto trzy części Kursu.

Kurs cudów – Tekst
Kurs cudów – Lekcje
Kurs cudów – Podręcznik

Możesz też pobrać całość:

Tytuł oryginału: A COURSE IN MIRACLES. Pierwsze wydanie oryginału Kursu cudów jest domeną publiczną od dnia 27 kwietnia 2004 roku zgodnie z prawomocnym orzeczeniem amerykańskiego sądu. Niniejsze tłumaczenie ukończono w czerwcu 2007 roku. Ostatnie zmiany i poprawki wprowadzono w lipcu 2008 roku. Tłumaczył Romuald Lipu-Akohard, który na wstępie niniejszego tłumaczenia deklaruje, że:

„Wszelkie prawa udostępnione! Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie niniejszego tłumaczenia jest dozwolone, a nawet mile widziane.”

Oto link do strony tłumacza.

Fragmenty Kursu cudów w postaci broszur A5 pobrać możesz na tutejszej podstronie w zakładce Pobierz – Broszury. Wśród broszur znajduje się niewystępujące w tłumaczeniu Lipu-Akoharda Wyjaśnienie terminów i inne ciekawe rodzynki.

Student

  1. Radosław

    Niedawno długo się przygotowując napisałem książkę. „Tajemnica światła – istnienie Boga” . Nareszcie znalazłem punkt dalszych rozwarzań. A myślałem, że jestem samotny w moich rozwarzaniach i „badaniach”. Jednak nie. Dziękuję autorowi za dzielenie się swoją wiedzą. Bardzo zainteresował mnie wywiad z Szapowem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *